אודותינו

חברת TSK מתמחה בהנדסה אזרחית מאז 2003. בראש החברה עומד מיכאל וייסמן, מהנדס אזרחי M.Sc בעל ידע רב וניסיון של מעל 30 שנה בענף.

הרכב אנושי מנצח
החברה כוללת נבחרת מרשימה של מומחים מקצועיים, הכוללים מהנדסים בעלי ותק רב לצד מהנדסים מוכשרים המסומנים כדבר הבא בתחום, יחד הם משלבים בהצלחה, ניסיון לצד חדשנות ומביאים ללקוח את התוצאה הטובה ביותר.
החברה מספקת את שירותיה למגוון ארגונים ציבוריים ופרטיים במשק, ביניהם: נתיבי ישראל, רכבת ישראל, נתיבי איילון, משרד השיכון והבינוי, עירית ת"א, עיריית בת-ים, יפה נוף, חכ"ל אופקים ועוד.

מעטפת מלאה של שירותי הנדסה אזרחית

סקירות ושיקום גשרים

הבטחת איכות

ניהול ביצוע ופיקוח

ניהול תכנון

כל אחד מהשירותים שמעניקה החברה ללקוחותיה, כולל ליווי אישי וצמוד לאורך כל הפרויקט ושיתוף פעולה מלא עם כל הגורמים המעורבים, על מנת להבטיח עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, המאפיינים את איכות עבודתה של TSK.
בהתאם למאפייני הפרויקט, דואגת החברה לכל הדרוש להצלחת הפרויקט: רישיונות, היתרים, תכניות הסדרי תנועה, סקר וניהול הסיכונים, אומדנים, לוחות זמנים וכו׳.

הידע שלנו לתוצאה שלך
בזכות הניסיון שצברו מהנדסי TSK במגוון רחב של פרויקטים בהם לקחה החברה והיותה מהחברות החלוצות בישראל בתחום הבטחת איכות, בקיאים צוותיה בכל היבטי הנדסה אזרחית. שליטה במפרטים בתחומים שונים, מתן פתרונות יצירתיים ומהירים, מיקוד והכוונת הגורמים המעורבים בפרויקט, כל אלה תורמים להצלחת הפרויקט לשביעות דרישות המזמין.

TSK מוסמכת לתקנים הישראליים והבינלאומיים של מערכות ניהול איכות ISO 9001:2008, ניהול סביבתי ISO 14001:2004 ובטיחות וגיהות OHSAS 18001:2007

בעלים ומנכ״ל

מיכאל וייסמן

מהנדס אזרחי M.sc

מנהלי תחומים

סקירות ושיקום גשרים

עמרי כהן

מהנדס אזרחי B.sc

הבטחת איכות

אינג׳ אנטולי קומרובסקי

מהנדס אזרחי B.sc

ניהול תכנון וביצוע פרויקטים

מאור שלמה

מהנדס אזרחי B.sc

מבין לקוחותינו

דילוג לתוכן